۱۴ ترفندی که زندگی را برای شما راحت‌تر می‌کند

راحت‌ترین راه انجام چند کار روزمره...

پیدا کردن ترفند برای انجام کار‌های زمان‌بر و خسته‌کننده روزمره بدون‌شک زندگی را شیرین‌تر می‌کند. گراف در اینجا ۱۴ ترفند برای شما آماده کرده است که حتما به کار شما هم می‌آیند.

۱. اگر یک توپ تنیس را از سقف گاراژ آویزان کنید، به‌طوری که هم‌سطح با شیشه‌‌ی جلوی خودروی شما باشد، دفعه بعد در پارک کردن خودرو مشکلی نخواهید داشت. زمانی که توپ به شیشه شما برخورد کند یعنی در نقطه درست پارک کرده‌اید.

ترفند

۲. ساخت تقویمی خانوادگی به این شکل نه هزینه‌ای برای شما دارد و نه هرگز تولد عزیزانتان را فراموش خواهید کرد.

ترفند

۳. با بریدن قسمت بالایی بطری‌های یک بار مصرف، می‌توانید مانند تصویر مواد غذایی خشک را بسته‌بندی کنید تا در معرض هوای بیرون قرار نگیرند.

ترفند

۴. اگر از روی کتاب آشپزی یا شیرینی‌پزی تمرین می‌کنید، استفاده از چوب‌لباسی‌های گیره‌دار به شما کمک خوبی می‌کند.

ترفند

۵. بطری‌های خالی پلاستیکی را می‌توانید برای نگه‌‌داشتن قلم‌مو هنگام رنگ‌ کردن استفاده کنید.

پرونده

۶. برای تیز کردن قیچی‌های خود کافی‌ست یک برگ فویل آلومینیوم را چندین مرتبه برش دهید تا درست مثل روز اول بتوانید از آنها استفاده کنید.

پرونده

۷. به‌جای اینکه هنگام کوبیدن میخ، آنها را با دهان خود نگه دارید، از دستکش‌های کش بافت استفاده کنید و میخ‌ها را از داخل آن عبور دهید. به این شکل از ورود آلودگی به دهان هم جلوگیری می‌شود.

ترفند

۸. اگر اهل مطالعه باشید، حتما نگهداره‌ی کتاب در منزل دارید. به‌جای خرید وسایل گران‌قیمت برای نگه‌داشتن تبلت، از آنها استفاده کنید.

ترفند

۹. برای پاک‌کردن لکه‌های شیرآلات در حمام و سرویس‌های بهداشتی نیازی به استفاده از سفیدکننده‌ها و شوینده‌های شیمیایی ندارید. لیمو علاوه بر طبیعی بودن، نتیجه دلخواه را به شما می‌دهد.

ترفند

۱۰. برای نگه‌داشتن میخ‌های کوچک هنگام کوبیدن به دیوار یا هر قسمتی از شانه‌ استفاده کنید.

ترفند

۱۱. استفاده از چند قلاب کوچک روی میله پرده حمام نه‌تنها فضای کمی را اشغال می‌کند و بلکه می‌توان وسایل کوچک حمام مانند لیف را از آنها آویزان کرد.

ترفند

۱۲. گیره‌ و قلاب کمربندهای بدون استفاده‌ی خودرو را ایده‌ی خوبی برای نگهداری از کلیدهاست.

ترفند

۱۳. برای جلوگیری از گم نشدن وسایل فنی خود از نوارهای مغناطیسی استفاده کنید. با این روش، همه‌چیز سر جای خودش است.

ترفند

۱۴. برای امنیت کارت بانک‌های خود، چهار رقم آخر آنها را رنگ کنید و روی آنها برچسب بزنید. بعضی کارت‌ها حتی اگر قسمتی از آنها بریده شوند باز هم قابل استفاده هستند، اما لطفا از روش دوم استفاده نکنید.

ترفند

بدون نظر

نظر دادن