چگونه مرد جذابی برای همسر خود باشیم

مرد جذاب مردی‌ است که ...

طی سال‌ها، مطالب زیادی درمورد این‌که یک مرد چگونه می‌تواند برای یک زن جذاب باشد مطالعه کرده‌ام. در اینترنت هم آنقدر حجم اطلاعات زیاد است که سر آدم سوت می‌کشد.

نکته جالب درمورد این قبیل مطالب اینست که، نویسنده فراموش کرده است جذابیت یا دل‌ربایی نوعی پاسخ احساسیست نه عقلی. حتماً دقت کرده‌اید که گاهی بدون آن‌که بدانیم چرا به سمت شخصی جذب می‌شویم.

بله، این اتفاق هزاران‌بار برای من افتاده است. دیوانه‌وار عاشق دختری شدم، درحالی که نمی‌توانستم علتی برای ایجاد کشش به سمت او در خود پیدا کنم. دلیل، قدرت جاذبه بین من و او بود. چیزی که در برابر منطق انسانی خود‌نمایی می‌کند.

حتماً می‌خواهید بدانید، چگونه مردی خواستنی و با قدرت جاذبه باشید؟ باید سری به احساسات معمول موجود در هر آدمی بزنید. گراف با ارائه توضیحات بیش‌تر به شما در فهم این موضوع کمک می‌کند:

۱. اعتمادبه‌نفس خود را بالا برده و خاص باشید

دیگر وقت آن رسیده که از بازیگوشی دست بکشید. چون این همان چیزیست که شما را پیوسته در دنیای تکراری موجود در جمع دوستان نگه می‌دارد. این‌ جاییست که می‌خواهید باشید؟

با اعتمادبه‌نفس به چشم‌هایش نگاه کردن و شوخی کردن برای خانم‌ها جذاب است چون عادی و معمول نیست؛ متفاوت باشید. این کار باعث می‌شود که به‌طور غیر‌ارادی شما را به چشم مردی قوی، همدم و همراهی مطمئن ببیند.

۲. قدبلند باشید

بله، این یکی هم با عقل جور درمی‌آید. نگران نباشید، می‌دانم که قد را نمی‌توان تغییر داد، اما این موضوع انکارنشدنی است. بیش‌تر خانم‌ها مردان بلند قد را ترجیح می‌دهند.

خانم‌ها به‌طور طبیعی جذب مردی می‌شوند که بتوانند به او افتخار کنند. اگر کوتاه قد هستید مطمئن باشید که رنج شما را درک می‌کنم (چون قد من هم کوتاه است). می‌خواهم رازی را با شما در میان بگذارم، حتی اگر شرایط فیزیکی مناسبی ندارید، (مثل افراد قدبلند) به‌گونه‌ای رفتار کرده و موقعیت خود را طوری تنظیم کنید که همسرتان انتخابی جز افتخار کردن به شما نداشته باشد.

۳. جذاب باشید

در مورد آن دو ویژگی‌ که زنان از مردان خود انتظار دارند چیزی می‌دانید؟ بلندی قامت و خوش‌تیپی. به خودتان برسید، لباس‌ مناسب بپوشید و نگذارید بدنتان بوی نامطبوع بدهد.

reprod-img.medisite.fr
reprod-img.medisite.fr

۴. مراقب میزان درآمدخود باشید

حقیقت تلخ است. خانم‌ها همیشه به دنبال احساس امنیت هستند و پول هم یکی از چیزهاییست که احساس امنیت را برای آنان به‌وجود می‌آورد.

۵. به وضعیت جسمی‌تان سر و سامان بدهید

اصلاً نیاز نیست تا با خوردن انواع مکمل‌ها و استروئیدها قوی و تنومند به نظر بیایید. اما سر و سامان دادن به وضعیت جسمی و عضلانی خود را نیز نباید فراموش کنید.

۶. خود را سرگرم به کاری یا چیزی کنید

افرادی که در رفاه زندگی می‌کنند، پرمشغله هستند. اما اگر شما مبلغ قابل توجهی به ارث ‌برده‌اید و نیازی به زیاد کارکردن ندارید، خود را سرگرم و مشغول به چیزی نگه دارید. هفده‌ مرتبه در ساعت تماس گرفتن با یک دختر برایش آزاردهنده است. این که روزی شش مرتبه هم به دیدنش بروید اصلاً چیز جالبی نبوده و برای او ناخوشایند است.

حرف من این نیست که دوبار در هفته با او تماس بگیرید و فقط ماهی یک بار به دیدنش بروید، نه. خود را درگیر چیزی کنید که ذهنتان را پیوسته درگیر کند. بدین صورت، زمانی که بگویید داشتید به او فکر می‌کردید بسیار خوشحال می‌شود زیرا در این موقعیت چنین جمله‌ای رمانتیک‌ترین چیزی است که می‌توانید به یک دختر بگویید.

۷. غیرقابل پیش‌بینی باشید

آن مردی که می‌خواهید باشید. قوانین خاص خود را وضع کرده و طبق آنها عمل کنید. چه کسی قوانین اولین دیدار را تعیین می‌کند؟ این شما هستید که اجزای صحنه اولین ملاقات را می‌چینید.

فقط غیرقابل پیش‌بینی باشید. او را در حالتی نگه دارید که در ذهنش بخواهد حرکت بعدی شما را حدس بزند، پیش‌بینی کند و مشتاقانه منتظر باشد. قابل پیش‌بینی بودن از هیجان رابطه می‌کاهد.

می‌دانید یکی دیگر از ویژگی‌های دیگری که خانم‌ها را جذب می‌کند چیست؟ رمز و راز. مردی رازآلود باشید.

ghienusuk.com
ghienusuk.com

۸. در تصمیم‌گیری قاطع باشید

«عزیزم، هنوز برای آیندمون تصمیم نگرفتی؟»

«مطمئن نیستم.»

چنین آدمی نباشید. به او نگویید هر چه دلت می‌خواهد بپوش. مثلاً بگویید، لباس آبی با کمربند آجری را بپوش. به او بگویید که برایش همبرگر سفارش داده‌اید، لازم نیست همیشه نظر او را بپرسید.

برای مطالعه بیشتر در این زمینه به بخش گراف لایف مراجعه نمائید.

بدون نظر

نظر دادن