ضوابط و شرایط

(به روز شده: ۱۳/۶/۹۲)

کلیات

شرایط و ضوابط ذیل می بایست بر روابط فی ما بین سایت گراف به آدرس www.graphmedia.org و زیرمجموعه‌هایش شامل فروشگاه گراف به آدرس shop.graphmedia.org که به اختصار گراف نامیده می شود و کاربر نهایی (شما) اعمال گردد. شما می بایست این شرایط و ضوابط را به همان مقدار که شیوه کارکرد “گراف” را پذیرفته اید، بپذیرید. این شرایط و ضوابط تمامی توافقات با شما را شامل می گردد و جایگزین کلیه توافقات قبلی، چه تعهدات و چه نمایندگی ها، کتبی یا شفاهی، میان “شما” و “گراف” راجع به هرگونه کاربری شما از “گراف” می گردد.

اطلاعات موجود در “گراف”، مانند  “پرسش های متداول” و یا “درباره ما” تنها توصیه و پیشنهاد هستند و بعنوان قوانین و یا مقررات الزام آور برای شرکت درج نشده اند. “گراف” مسئولیت  رفتار کاربران یا اشخاص دیگری که اطلاعات مذکور یا دیگر اسناد را مطالعه کرده و یا از آنها مطلع  شده اند را نمی پذیرد.

چنانچه هر گونه سوال، نگرانی، انتقاد و یا پیشنهادی نسبت به شرایط و ضوابط “گراف” دارید می توانید با پست الکترونیکی ما واقع در support@graphmedia.org مکاتبه نمایید.

پذیرش ضوابط و شرایط

چنانچه “شما” “شرایط و ضوابط” را نمی پذیرید، از “گراف” استفاده نکنید. دسترسی، استفاده و دریافت (دانلود) هر گونه خدمات  به هر روشی از “گراف” توسط “شما” به منزله پذیرفتن شرایط و ضوابط بوده ضمن آنکه شما تصدیق می دارید: الف: شما فرصت مرور راهنما های مرتبط با استفاده از “گراف” شامل  “راهنمای خرید” را داشته اید، ب:  شما یا راهنما ها را مرور کرده اید و یا تعمدا و با آگاهی مرور نکرده اید، ج: شما فرصت پرسش و دریافت پاسخ درباره استفاده از “گراف”  را از طریق تلفن و یا پست الکترونیکی داشته اید.

تغییرات در ضوابط و شرایط

گراف می تواند ضوابط و شرایط را در هر زمان، با یا بدون دلیل خاصی، تغییر دهد. این تغییرات ممکن است شامل افزودن، حذف کردن و یا اصلاح شرایط و ضوابط باشد. در اینصورت، شما می پذیرید که گراف حق دارد به هر کدام از روش های ذیل شما را مطلع کند: ارسال پست الکترونیک از طرف گراف، خوراک آر اس اس سایت، وبلاگ گراف و یا ارسال تذکر اعمال تغییرات برای مدت محدود معقولی در وبسایت گراف. مسئولیت مرور شرایط و ضوابط تغییر یافته بر عهده شما می باشد. چنانچه هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط را نمی پذیرید میبایست استفاده از خدمات گراف را متوقف سازید. با ادامه استفاده ، دریافت و یا دسترسی به خدمات گراف به هر روشی پیرو اعلان تغییرات در ضوابط و شرایط، شما ضمن موافقت با تغییرات ملزم به تبعیت از نسخه تغییر یافته ضوابط و شرایط می باشید.

شرایط قرارداد

با پذیرفتن شرایط و ضوابط و یا ثبت نام در گراف، شما تایید می کنید که دارای ۱۸ سال تمام و یا  بیشتر به منظور داشتن فعالیت قانونی و بستن قرار داد می باشید. شما همچنین تایید می دارید که  تمامی شرایط استفاده دیگر موجود در ضوایط و شرایط را دارا می باشید. در صورت استفاده از “گراف” شما تضمین می کنید که حق، توانایی و ظرفیت ورود به این قرارداد را دارا هستید و تمامی مفاد موجود در شرایط و ضوابط را می پذیرید.

شما باید ساکن جمهوری اسلامی ایران باشید.

نام نویسی

شما تنها یک بار می توانید در گراف ثبت نام کنید و میبایست یک آدرس پستی از محل سکونت خود وارد نمایید. شما می پذیرید که بیشتر از یک حساب کاربری ایجاد نکنید. شما نباید در هنگام ثبت نام اطلاعات اشتباه و یا گمراه کننده وارد نمایید. شما نمی بایست با دیگر کاربران گراف در امر تبادل اطلاعات همکاری مشترک و یا تبانی کنید. نام کاربری که شما انتخاب می کنید نباید توهین آمیز، خشونت آمیز، انتقادی و اهانت آمیز باشد و حق ندارید نام کاربری انتخاب نمایید که موجب فریفتن و یا اغفال دیگر کاربران گراف شود. نام کاربری شما نباید جنبه تبلیغاتی برای سایت ها و خدمات دیگر داشته باشد و یا موجبات تخلف و یا هتک اموال اشخاص ثالث گردد.

چنانچه گراف اطلاعاتی دریافت دارد و منحصرا تشخیص دهد نام کاربری شما غیر قانونی و یا مغایر با شرایط و ضوابط می باشد، نام کاربریتان تا زمانی که آن را تغییر دهید مسدود می گردد. گراف همچنین می تواند بدون اخطار قبلی حساب کاربری شما را به علت تخطی از ضوابط و شرایط برای همیشه ببندد.

شما خود مسئول محرمانه نگه داشتن نام کاربری و رمز عبور تان میباشید. گراف هیچگاه، جز در هنگام ورود به سایت، از شما درخواست رمز عبور نمی کند. شما نباید هیچگاه  رمز عبورتان را در اختیار دیگران و حتی کارکنان گراف قرار دهید. حساب های کاربری در گراف غیر قابل انتقال به غیر میباشند. تنها خود شما حق استفاده از حساب کاربریتان را دارید. شما مسئولیت تمامی فعالیت ها و  هر گونه رفتار غیر قانونی و یا توهین آمیز انجام شده توسط حساب کاربریتان را می پذیرید.

بسته شدن حساب کاربری

گراف خود را محق می دارد تا در صورت مظنون بودن به تخطی از شرایط و ضوابط، هر گونه قانون، و یا هتک حقوق کاربران دیگرمان یا هر شخص ثالث توسط شما، طبق تشخیص محض خود، به طور موقت یا دائم حساب کاربری شما را مسدود نماید. نمونه هایی از کاربری غیر مجاز شامل، و نه محدود به، استفاده غیر مجاز از نرم افزار های “ثالث پیشنهاد دهنده و یا رهیاب پیشنهاد”، ایجاد چند حساب کاربری توسط یک شخص و یا فعالیت ها و هر گونه رفتار متقلبانه یک حساب کاربری، می گردد. شما می پذیرید چنانچه گراف، با حسن نیت، منحصرا تشخیص دهد که شما  این ضوابط و شرایط را نقض نموده اید، محق است تمام و یا قسمتی از هرگونه کالای خریداری شده و برنده شده و یا در صف ارسال را مسدود یا ملغی نماید، تادیه ننماید و نزد خود نگاه دارد.

فروشگاه گراف

گراف ممکن است با صلاحدید محض خود بعضی کالا ها را برای فروش مستقیم در قسمت فروشگاه قرار دهد. گراف در محدود کردن تعداد  کالاهای فروشگاه محق است. کالاهایی در فروشگاه قرار دارند نو هستند مگر در صورتیکه بطور خاص در قسمت توضیحات کالا دسته دوم بودن کالا درج گردد.

در ارتباط با نرخ اجناس فروخته شده توسط گراف، ما نمیتوانیم قیمت  کالایی را پیش از آنکه شما آن را سفارش دهید تایید کنیم. با وجود تلاش مستمر گراف، قیمت شمار اندکی از محصولات ممکن است به اشتباه درج شود. چنانچه قیمت محصولی بالاتر از قیمت درج شده در سایت باشد گراف طبق صلاحدید خود یا نظر شما را درباره سفارش مبنی بر پرداخت باقیمانده قیمت کالا جویا می گردد و یا سفارش شما را لغو میکند و به شما اطلاع می دهد. بازرگانان دیگر ممکن است رویه های متفاوتی در ارتباط با قیمت اعلام شده اشتباه در پیش گیرند.

بررسی ها و نظرات کاربران

در صورتیکه نظر و بررسی شما غیرقانونی، موهن، تهدید آمیز، افترا آمیز، ناقض حریم خصوصی دیگران، متجاوز به حقوق و دارایی های شخصی دیگران، آسیب زننده به اشخاص ثالث و یا قابل اعتراض توسط دیگران نباشد و متشکل از و یا حاوی ویروس های رایانه ای، پیام های سیاسی، تبلیغات و یا درخواست تجارتی، نامه زنجیری، ایمیل انبوه، هرزنامه و یا هر گونه دیگر “اسپم” نباشد حق دارید آن را در گراف ثبت نمایید.

شما حق ندارید از ایمیل جعلی استفاده کنید.

شما نباید جعل هویت کنید و یا به هر صورت دیگری در رابطه با هر گونه مطلبی که ثبت و یا ارسال می کنید باعث گمراهی گراف و یا دیگران شوید.

گراف خود را دارای حق (و نه دارای وظیفه) اصلاح یا حذف موارد گفته شده می داند اما بصورت منظم نظرات و بررسی ها را مرور نمی کند.

گراف خود را محق می داند شما را از ارسال نظرات و بررسی های بیشتر بطور موقت یا دائم محروم کند.

چنانچه شما مطلبی ارسال کنید، مگر در صورتیکه گراف بصورت ویژه اعلام کند، برای گراف حق غیر انحصاری، بدون حق امتیاز، دائمی، غیر قابل فسخ، به منظور بازتولید، اصلاح، تغییر، استفاده، انتشار، ترجمه، اقتباس، توزیع و هر گونه نمایش آن در هر نوع رسانه ای در سراسر جهان را قائل هستید. شما برای گراف، زیر مجموعه ها و شرکای آن حق استفاده از مطلب مذکور با نام و یا نام مستعاری که شما توسط آن، مطلب را  ارسال نموده اید را قائل هستید. شما نماینده مطلب ارسالی خود هستید. شما تضمین میدهید که مطلبی که ارسال کرده اید کاملا تحت کنترل شما درج و نگاشته شده است و شما مسئولیت آن را بر عهده میگیرید. شما به صحت مطلب ارسالیتان معتقد هستید و ضمانت می کنید که مطلب مذکوربه هیچ شخص یا نهادی آسیب نمیرساند و چنانچه گراف در اثر مطلب ارسالی شما متحمل خسارت شود خسارت را تمام و کمال جبران می کنید. گراف دارای حق، و نه دارای وظیفه، نظارت و اصلاح و یا حذف هر گونه فعالیت و محتوا می باشد. گراف هیچ گونه مسئولیت و دینی در قبال مطالب ارسالی کاربران نمی پذیرد.

هزینه های کالا و خدمات

بر کالاهایی که از طریق گراف دیل (عمده فروشی گراف) تهیه می شوند، هزینه های زیر اعمال می گردند:

۱.قیمت کالا: قیمت کالا با توجه به آنچه فروشنده در پروفایل کاربری خود تعیین نموده است در وبسایت نمایش داده می شود. بدیهی است به علت حجم بالای کار در مورد کارخانجات و فروشندگان عمده، قیمت قطعی کالا تنها هنگام سفارش آن توسط مشتری تعیین می گردد.

۲. هزینه ارسال: هزینه های ارسال طبق اعلام فروشنده در پروفایل کاربری برعهده خریدار خواهند بود.

۳.هزینه بارگیری : این هزینه ها طبق اعلام فروشندگان در پروفایل کاربری بر عهده خریدار هستند.

۴. هزینه بسته بندی: این هزینه ها در صورت وجود طبق اعلام فروشنده در پروفایل کاربری بر عهده خریدار خواهند بود.

۵. هزینه تماس: تماس با مشتری برای تایید خرید و انجام معامله تا هنگام ارسال بر عهده گراف است؛ اما، چنانچه خریدار کالا را برگشت دهد سایر هزینه ها (شامل پست، ارسال، خدمات، تمبر و …) بر عهده خریدار خواهند بود.

۶. مالیات بر ارزش افزوده: اعمال یا عدم اعمال مالیات بر ارزش افزوده بر کالا طبق اعلام تامین کننده کالا در پروفایل خود، در فاکتور قید می گردد و چنانچه مالیات بر کالا اعمال نگردد مبلغ صفر ریال در فاکتور قید می گردد.

تامین هزینه های کالا و خدمات

برای حصول اطمینان از تضمین مالی تامین کنندگان محترم کالا در فاکتور قسمتی به عنوان “بیعانه” در نظر گرفته شده است که شامل موارد زیر است:

۱.هزینه ارسال

۲.هزینه بارگیری

۳.هزینه بسته بندی

گراف هنگام تایید خرید و پرداخت بیعانه، با تامین کننگان کالا تماس می گیرد و هزینه های ارسال، بارگیری و بسته بندی را به حسای آنان واریز می نماید تا آنان نسبت به ارسال بار اقدام نمایند.

بدیهی است چنانچه خریدار تصمیم بر عودت کالا نماید، هزینه های جانبی آن را پرداخته است و تنها مبلغ کالا به وی عودت داده می شود.

عودت و اقاله

در فروشگاه گراف به آدرس shop.graphmedia.org ، طبق ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیکی، خریدار ۷ روز کاری فرصت دارد تا انصراف خود را از خرید اعلام نماید. بدیهی است تنها هزینه های ارسال (شامل بارگیری مجدد و …) بر عهده خریدار خواهد بود.

بدیهی است خریدار تنها در صورتی محق انصراف است که هیچ گونه تغییری در کالا یا بسته بندی ایجاد ننموده باشد. چنانچه این مساله به تایید تامین کننده کالا برسد، گراف طی مدت ۷ روز کاری مبلغ پرداخت شده برای کالا را استرداد می نماید.

اگر میخواهید سفارشی را لغو کنید باید گراف را با ارسال ایمیلی در بازه زمانی تعیین شده که در بالا بدان اشاره شد مطلع سازید. لغویات تلفنی پذیرفته نمیشوند. شما باید ایمیل را به آدرس support@graphmedia.org بفرستید. در موارد خاص و با تشخیص محض خود گراف ممکن است درخواست های لغوی که از طریق پشتیبانی آنلاین واقع در گراف ثبت میشوند را بپذیرد.

هزینه های حمل و نقل به عهده شماست مگر اینکه کالا قبل از رسیدن به شما معیوب شده باشد. گراف چنانچه شما توانایی ارسال خدمات و یا کالای مورد نظر را نداشته باشید و یا کالا استفاده شده باشد و یا از زمان تحویل به شما معیوب شده باشد و یا فقط قسمتی از کالا (یا کالاها) و نه تمام آن (ها) عودت داده شود، عودت را نمی پذیرد.

چنانچه گراف بر اثر ارسال ناقص و یا نپرداختن کامل هزینه ارسال توسط شما متحمل خسارت شود هزینه را از طریق هر گونه پرداختی که شما قبلا داشته اید جبران میکند.

چنانچه گراف نتواند محصول سفارش داده شده و یا برنده شده را به هر دلیلی ارسال کند شما امکان انتخاب کالای جایگزین و مشابه، تشخیص داده شده طبق صلاحدید محض گراف، و یا دریافت مبلغ نهایی  یا صورتحساب (شامل هر گونه هزینه ارسال)، چنانچه پرداخته باشید را دارا هستید.

تحویل

ارسال به تمام نقاط جمهوری اسلامی ایران انجام می گیرد. به جز در مواردی که اعلام گردد، ارسال مستقیما از انبار گراف و یا تامین کننده کالای گراف به آدرسی که توسط شما در حساب کاربریتان ثبت گردیده انجام می گیرد. زمان تحویل متغیراست بنابراین زمان های اعلام شده در گراف تنها به عنوان راهنمایی هستند. گراف محق است جهت تامین تعهدات قراردادی اش، بدون اخطار به خریدار، از اشخاص ثالث استفاده نماید. هر گونه نقص و عیب در کالا و یا بسته یندی در حین حمل و نقل باید درهنگام دریافت کالا به گراف اطلاع داده شود.

گراف، با تشخیص محض خود، محق است از ارسال سفارش به نقاط دور افتاده و جزایر خودداری کند. چنانچه شما ساکن نقاط دورافتاده و یا جزایر باشید و گراف تشخیص دهد سفارش شما قابل ارسال نیست، هزینه نهایی سفارش عودت داده خواهند شد.

خودداری از پرداخت – ضبط مالکیت

شما می پذیرید که سفارش تحویلی تا زمانی که هزینه های آن  پرداخت نشده اند تحت مالکیت گراف باقی می ماند.

رفع مسئولیت و ضمانت در رابطه با استفاده از گراف

شما می پذیرید که از گراف با مسئولیت و ریسک خودتان استفاده می کنید. نه گراف و نه گردانندگان، کارکنان، بازرگانان، فروشندگان، حامیان مالی، اعطا کنندگان مجوز، تامین کنندگان (هم سخت افزار و هم نرم افزار) گراف و یا اشخاص و نهاد های ثالثی که در رابطه با گراف و زیر مجموعه های آن خدمات، فروش و توزیع ارائه می کنند، و یا افراد و سازمان های اینچنین، تضمین نمی کنند که گراف و زیر مجموعه های آن و در رابطه با آن، شامل و نه محدود به، گراف، بی وقفه، عاری از خطا، عاری از ویروس رایانه ای، آگهی افزار، بد افزار، جاسوس افزار، کرم رایانه ای، اسب تروا، کی لاگر، کد های زیان آور و بدخواهانه و یا عیوب دیگر باشند. اطلاعات، محصولات و خدمات انتشار یافته در گراف ممکن است دارای نادرستی و اشتباهات چاپی باشند.

گراف هیچ گونه تضمینی در قبال نتایج بدست آمده در اثر استفاده از گراف و یا صحت، پایایی و یا رواج هرگونه مضمون اطلاعاتی، خدمات و یا کالاهای تامین شده توسط گراف ارائه نمی کند.

گراف مسئول هر گونه عقیده، نقطه نظر، نصیحت و یا عبارت ارسال شده برر وی گراف (شامل و نه محدود به هر قسمت و ناحیه ارسال عمومی وبسایت و زیر مجموعه هایش) توسط هر شخص و نهادی به جز سخنگوی مجاز گراف  نیست.

آگهی دهنده ها، تامین کنندگان مضمون و نویسندگان، کاربران، کاربران میهمان و افراد خبره سخنگویان مجاز گراف نیستند.

در هیچ صورتی به جز موارد تعیین اعتبار شخصی و مستقل، عقاید، نظرات، نصایح و عبارات استفاده شده توسط آگهی دهنده ها، تامین کنندگان مضمون و نویسندگان، کاربران، کاربران میهمان و افراد خبره نباید مبنای تصمیم گیری تصمیمات مهم شخصی گردند.

استفاده شما از گراف با ریسک و مسئولیت خودتان است. این و بسایت و زیرمجموعه های آن، شامل خدمات و نرم افزار، توسط گراف بر اساس “همانگونه که هست” و “همانطور که در دسترس است” ارائه شده اند.

به  بیشترین میزان مجازشده توسط قوانین جاری کشور، گراف از تمامی تضمین های ضمنی، شامل، و نه محدود به، تضمین های ضمنی مقرر و قانونی قابلیت خرید و فروش، تناسب برای یک مقصود خاص و عدم تخلف سلب مسئولیت می نماید.

گراف (و زیر مجموعه هایش) هیچ گونه تضمینی، صریح یا ضمنی، برای کارکرد گراف، امنیت وبسایت، نتایج بدست آمده در اثر استفاده از گراف، در دسترس بودن هر گونه کالا و یا خدمات ارائه شده بر روی و یا از طریق گراف، شامل ایمیل، و یا اطلاعات، مضمون، اسناد و یا محصولات آورده شده در وبسایت نمی دهد و هیچ یک ازموارد گفته شده را نمایندگی نمی کند.

بدون محدود کردن گفته های قبلی، گراف (و زیر مجموعه هایش) صحت، پایایی و دقت اسناد و مضمون، در دسترس بودن سایت در هر زمان و مکان، رفع نیاز های شما، بی وقفه و امن بودن، تصحیح هر گونه عیوب و خطا و یا عاری بودن از ویروس ها و یا اجزای مخرب دیگر را تضمین نمی کند.

هر گونه دریافت خدمات و نرم افزار از طریق گراف و یا در اثر استفاده از گراف، با ریسک و تشخیص شخص شما انجام گرفته و شما خود مسئول هرگونه آسیب به رایانه و یا از دست رفتن اطلاعاتتان در نتیجه دریافت و یا نصب چنان مواردی هستید.

هیچ نصیحت و یا اطلاعاتی، شفاهی یا کتبی، دریافتی از وبسایت و یا در اثر استفاده از آن و خدماتش، به جز در موارد صریحا بیان شده در شرایط و ضوابط، تضمینی برای گراف ایجاد نمی کند.

شما بطور وضوح درک می کنید و می پذیرید که گراف در مورد هر گونه خسارتی که در نتیجه استفاده و یا عدم توانایی استفاده از وبسایت، نرم افزار و یا هر گونه خدمات مرتبط با آن شامل، و نه محدود به، خسارات مستقیم یا غیر مستقیم کم یا زیاد، خاص، تقلیدی (دراثراستفاده خواسته یا ناخواسته و موارد مشابه آن) منجر به هر نتیجه ای گردد، خواه چنان ادعایی بر اساس تصور تضمین، قرارداد، یا بر هر اساس دیگری باشد (حتی اگر به تامین کننده ادعا درباره احتمال چنان خساراتی هشدار داده شده باشد)  مسئول نمی باشد.

محدودیت های این بخش بدون توجه به هرگونه اتکا به هر نوع اطلاعات دریافتی از گراف و یا منتج شده از اشتباه، ترک فعل و غفلت، انقطاع (وقفه و یا قطع خدمات)، حذف فایل ها، پرونده ها و ایمیل ها، خطا، نقص، ویروس و یا کد های مخرب دیگر، تاخیر در عملکرد و یا انتقال و یا هر نوع خرابی اجرا و عملکرد خواه ناشی از حوادث غیر مترقبه، خرابی در ارتباطات، سرقت، تخریب و یا دسترسی غیر مجاز به سوابق منابع اطلاعاتی و یا تامین کننده (اطلاعات نگهداری شده کاربران با توجه به سند حفظ حریم خصوصی کاربران)، برنامه ها و یا خدمات، باشد خواه ناشی از موارد گفته شده نباشد، و خواه به گراف درباره احتمال چنان خساراتی هشدار داده شده باشد و خواه داده نشده باشد، اعمال می گردند.

بدینوسیله کاربر تایید میکند که این محدودیت بر تمامی مضامین، کالا ها و خدمات قابل دسترسی از طریق گراف اعمال می گردند.

این محدودیت مسئولیت اعم از اینکه خسارات ناشی از مونتاژ و تولید، استفاده اشتباه و یا اتکا به گراف ، ناتوانی در استفاده از خدمات گراف و یا کالاهای خریداری شده از طریق گراف، باشند و خواه ناشی از انقطاع، تعلیق و یا انقضاء خدمات گراف باشند (شامل خسارات وارد شده بر اشخاص و نهاد های ثالث) اعمال می گردد.

چنانچه از هر قسمت گراف رضایت ندارید باید استفاده خود از گراف را متوقف سازید.

رفع مسئولیت و ضمانت در رابطه با خرید از گراف

گراف بدینوسیله هر گونه مسئولیت ناشی از هر گونه ادعا در رابطه با بسته های سیاحتی ارائه شده در گراف را ازخود سلب میکند. گراف مسئول هیچ گونه خسارت و یا جراحت، جسمانی و عاطفی، متحمل شده در رابطه با و در طول بسته های سیاحتی خریداری شده از گراف نیست. گراف مسئول تاخیر پرواز، از دست دادن اسباب سفر و یا دیگر خسارات و تلفات در رابطه با و یا در طول سفر خریداری شده از طریق گراف نیست.

تمامی محصولات تنها با ضمانت نامه محدود تولید کنندگان به فروش میرسند. گراف تنها می پذیرد که محصول فروخته شده به شما تحت این شرایط باید خصوصیات ذکر شده در ابتدای هر سفارش برای محصول مورد نظر را دارا باشد و مسئولیت دیگری نمی پذیرد.

مدت ضمانت نامه و میزان خدمات بسته به تولید کننده و محصول متغیر است. متن کامل این ضمانت نامه ها موجود بوده و بطور رایگان و از طریق ارائه درخواست کتبی  به گراف قابل تهیه است. اجناس مستعمل فاقد ضمانت می باشند.

به جز موارد ذکر شده، گراف مسئولیت دیگری، صریح یا ضمنی، در ارتباط با محصولات و یا هر گونه خدمات مربوط ارائه شده توسط گراف و یا عاملان گراف و یا مقاطعه کاران فرعی در رابطه با هر گونه سفارش، شامل و نه محدود به، هر گونه ضمانت و یا قابلبت خرید و یا قابلیت استفاده برای مقصود بخصوصی را نمی پذیرد.

شما می پذیرید گراف هیچ گونه مسئولیت در ارتباط با جراحات شخصی و یا  خسارات اموال ناشی از استفاده، استفاده نامناسب و دستکاری، تغییر و یا سوء استفاده از محصولات  توسط شما و دیگر اشخاص ندارد.

بر اثر هر پیشامد و تحت هر شرایطی، گراف در مورد شما و یا اشخاص دیگر در رابطه با هرگونه خسارات بوجود آمده از قبیل از دست دادن سود یا سرقفلی، خسارات نقص عضو و یا هزینه های اضافی متحمل شده، خواه متعاقب ادعایی در قرار داد یا عوامل دیگر و یا در نتیجه نقض و یا رخنه کردن در ضمانت و یا اعمال دیگر بوجود آیند، مسئول نیست.

غرامت

شما می پذیرید که غرامت گراف را بپردازید و حقوق گراف و اعضایش، مدیران، سرمایه گذاران، اعضاء هیئت مدیره، ماموران اداری، کارمندان، افسران، شرکا، اعطا کنندگان مجوز و دیگر شرکا (به طور کلی “اشخاص خسارت دیده”) در زمینه دوری از هر گونه خسارات، هزینه، خرج، دین، ادعا و مطالبه شامل مخارج معقول وکیل و هزینه های افراد دیگر ایجاد شده در اثر الف-استفاده شما از گراف و هر گونه خدمات ارائه شده توسط گراف ب-هر گونه نقض ضوابط و شرایط توسط شما و یا افرادی که با شما در تبانی دست داشته اند ج-هر گونه نقض قوانین اجرایی و یا قرار صادره از دادگاه و د-هر گونه اهمال یا عمل خودسرانه و سوء رفتار از جانب شما را به رسمیت بشناسید.

خرابی سیستم 

با تکنولوژی موجود امکان توسعه، راه اندازی و بکارگیری برنامه های کامپیوتری (نرم افزار) و سیستم های پردازش داده (سخت افزار) بصورت کاملا عاری از خطا و با صد در صد کارکرد وجود ندارد. علاوه بر این غیر محتمل شمردن هر گونه رخداد غیر قابل پیش بینی در ازتباط با اینترنت نیز میسر نیست. بنابراین، گراف هیچ ضمانتی مبنی بر دسترسی و کارکرد پایدار و بی وقفه وبسایت و دیگر سیستم های فنی ارائه نمی کند. گراف مسئولیت هیچ گونه زیان و خسارت متحمل شده توسط کاربران و اشخاص ثالث در اثر استفاده از خدمات گراف را نمی پذیرد. علی الخصوص، گراف مسئول خسارات متحمل شده بر اثر عدم ثبت سفارش یا عدم ملاحظه بر اثر نقص فنی نیست.

علامات تجارتی

تمامی لوگو های گراف و زیر مجموعه های آن شامل فروشگاه گراف (shop.graphmedia.org) علامات تجارتی گراف هستند. تمامی حقوق محفوظ است. هر گونه علامت تجاری دیگر نمایش داده شده در گراف اموال مالکان مربوطه شان هستند.

خدمات پس از فروش و تامین قطعات کالا های خریداری شده

تمامی درخواست های خدمات پس از فروش و تامین قطعات مربوط به کالا های خریداری شده از گراف و زیر مجموعه های آن باید مستقیما به به تولید کننده کالا با توجه به شرایط و ضوابط ایشان انجام گیرند.

رفع مناقشات

با پذیرفتن شرایط و ضوابط، شما و گراف از حق شرکت در داداگاه هیئت منصفه و یا دادخواهی سنخی گذشت می کنید. علاوه بر این، شما می پذیرید که همه و هر گونه  منازعه، ادعا و علت دعوی که به هر صورتی مربوط به استفاده شما از گراف باشد، شامل استفاده شما از گراف پیش از پذیرفتن ضوابط و شرایط و یا هر گونه محصول فروخته شده توسط گراف، توسط داوری، و نه در دادگاه، حل و فصل می شود.

شما می پذیرید که همه و هر گونه  منازعه، ادعا و علت دعوی که به هر صورتی مربوط به استفاده شما از گراف باشد، شامل استفاده شما از وبسایت گراف و یا ضوابط و شرایط باید همانطور که پیش تر گفته شد حل و فصل شود.

پیش از هر گونه اقامه دعوی، شما می پذیرید با گراف در رابطه با هر گونه منازعه ای، به طور شخصی و با حسن نیت، و نه به عنوان شاکی و یا شاهد تحت هر گونه فحوای شهود یا نماینده اقدام، مذاکره نمایید. شما می توانید این مذاکرات را با فرستادن یک آگهی مناقشه به گراف به طرزی که پایین تر در قسمت “اخطار”  مشخص گردیده شروع نمایید.  چنانچه پس از ۳۰ روز از دریافت آگهی مناقشه توسط گراف، توافقی میان شما و گراف انجام نگرفت، شما و گراف می پذیرید که مسئله را به داور ارجاع دهید. روند حل وفصل تابع قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران است. رای صادره نهایی ونافذ و لازم الاجرا در هر دادگاه صالحه قلمرو قضایی جمهوری اسلامی ایران است و قابل استیناف نیست.

در طول حل و فصل، مبلغ پیشنهادی برای حل و فصل، چنانچه وجود داشته، توسط شما یا گراف، تنها در صورت در خواست داور آشکار می گردد.

حفاظت از داده: جمع آوری، پردازش و استفاده از اطلاعات شخصی مشتریان گراف

حفاظت از اطلاعات شما برای ما اهمیت فراوانی دارد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه جمع آوری، پردازش و استفاده از اطلاعات لطفا سند حفظ حریم خصوصی را مطالعه نمایید.

پیوند های بیرونی

وبسایت ما ممکن است حاوی پیوند (لینک) هایی به وبسایت های دیگر باشد که توسط اشخاص ثالث اداره می گردند و آن وبسایت ها هم به همین منوال. این پیوند ها تنها برای راحتی شما فراهم شده اند و ارزش توصیه ای ندارند. این نشانگر تایید محتوای آنها توسط گراف نیست. گراف هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با محتوای این پیوند ها نمی پذیرد. گردانندگان وبسایت های پیوند داده شده و وبسایت هایی که پیوند گراف در آنها وجود دارد شخصا و به تنهایی مسئول محتوای وبسایتشان هستند. گراف مسئولیت هر گونه محتوا، حفاظت از داده های اشخاص، و یا مقررات خصوصی این گونه وبسایت ها را نمی پذیرد.

شرایط بازنشر در رسانه ها

کپی برداری از مطالب گراف تنها با ذکر نام مجله اینترنتی گراف مدیا و لینک به منبع مجاز است.

چشم پوشی

هر گونه چشم پوشی از شرایط و ضوابط گراف و یا سند حریم خصوصی کاربران گراف تنها در صورت وجود دستخط و امضا توسط گراف معتبر خواهد بود.

اخطار

به جز در صورت اعلان در ضوابط و شرایط، تمامی آگهی ها، درخواست ها، دستورات، مطالبات و هر گونه ایجاد ارتباط دیگری توسط شما باید بصورت دست نوشته و تحویل در ازای دریافت رسید، ارسال شده توسط پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس و یا هر سرویس حمل و نقل یک شبه دیگر،  و به آدرس  ایمیل support@graphmedia.org باشند.