سند حفظ حریم خصوصی

سند حفظ حریم خصوصی کاربران گراف

 

دامنه

گراف مدیا خدمتی ارائه شده توسط وبسایت گراف به آدرس www.graphmedia.org است. گراف حریم خصوصی شما را محترم می شمارد و آن را تایید می کند. سند حاضر تمامی جنبه های مربوط به جمع آوری اطلاعات در هنگام بازدید شما از گراف (و زیر مجموعه های آن) را توصیف می کند.

لطفا پیش از استفاده از سایت و تسلیم هر گونه اطلاعات شخصی سند حاضر را مطالعه نمایید. با استفاده از وبسایت گراف (و زیر مجموعه هایش) شما رضایت خود را از رویه های توصیف شده در این سند اعلام می کنید و آنها را می پذیرید. با ادامه استفاده شما صریحا رضایت خود را مبنی بر جمع آوری، ذخیره سازی، استفاده و افشاء اطلاعات شخصیتان توسط گراف همان گونه که در این سند توصیف شده اعلام می دارید. چنانچه شما این رویه ها را نمی پذیرید مختارید هر لحظه استفاده از وبسایت گراف و زیر مجموعه های آن را متوقف سازید.

چنانچه سوال یا پیشنهادی در رابطه با سند حریم خصوصی دارید لطفا با آدرس support@graphmedia.org مکاتبه نمایید.

 

وصول اطلاعات

شما هر لحظه می توانید از گراف بدون داشتن قصد آشکار سازی هر گونه اطلاعات شخصی درباره خودتان بازدید نمایید. اگرچه زمانی که شما از وبسایت گراف (و زیر مجموعه هایش) بازدید می کنید، گراف ممکن است اطلاعات رایانه و اتصال اینترنت تان، آمار مشاهده صفحات، داده های ارسالی به و دریافتی از گراف، داده های تبلیغاتی، آدرس آی پی و اطلاعات متعارف ثبت اینترنتی و اطلاعات از شرکت های دیگر مانند اطلاعات آماری و سرشماری و داده های جابجایی را جمع آوری و ذخیره سازی کند.

به منظور مشارکت فعالانه شما در گراف ما به برخی از اطلاعات شخصی شما نیاز داریم. به محض اینکه شما اطلاعات شخصیتان را در گراف وارد کنید دیگر ناشناس نیستید. با وارد کردن اطلاعات تان در گراف شما رضایت خود را مبنی بر تبادل و ذخیره سازی آنها در سرور های گراف اعلام می دارید.

هنگامی که در گراف ثبت نام می کنید، ما اطلاعات ذیل را از شما جمع آوری میکنیم: آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، رمز عبور، اطلاعات مربوط به تراکنش های داده ای شما بر مبنای فعالیت هایتان در گراف، اطلاعات مریوط به صورتحساب و امور ارسال کالا ها برای استفاده در خرید ها و اطلاعات تکمیلی دیگر از اشخاص و نهاد های ثالث.

 

استفاده از داده ها

هدف ما از جمع آوری اطلاعات شخصی ایجاد تجربه ای امن، بهینه و مطابق با نیاز مخاطب است. با ثبت نام در گراف، شما می پذیرید گراف ممکن است اطلاعات شخصی شما را در زمینه های: تامین خدمات و “پشتیبانی خریدار” مورد درخواست شما، رفع مناقشات، وصول اجرت، رفع عیب، جلوگیری از رفتار های نهانی ممنوع و غیر قانونی، اجراء شرایط و ضوابط، تطابق، اندازه گیری و بهبود خدمات گراف، مضامین و تبلیغات، مطلع ساختن شما از خدمات گراف، بازاریابی هدفمند، بروز رسانی و خدمات، ترفیعات، مقایسه اطلاعات و تعیین اعتبار آن ها با نهاد های ثالث به منظور تایید صحت اطلاعات استفاده کند.

 

افشاء داده های شخصی

گراف ممکن است اطلاعات شخصی را به منظور رسیدگی به درخواست های قانونی، اجراء شرایط و ضوابط و سند حریم خصوصی، رسیدگی ادعاهای مبنی بر تجاوز یک فهرست یا مضمون دیگر به حقوق دیگران یا حفاظت از حقوق، اموال و امنیت همه افراد افشاء نماید. این اطلاعات تحت قوانین و مقررات جاری کشور افشاء می گردند.
گراف ممکن است اطلاعات شخصی شما را با اشخاص و نهاد های ثالث و شرکای تجارتی تحت قرار داد از قبیل تحقیقات کلاهبرداری و جمع آوری دیون، اجرای احکام دادگاه ها و دیگر سازمان های رسمی دولتی در صورت نیاز قانونی، و دیگر  نهاد های بازرگانی چنانچه قصد ادغام با آن ها را داشته باشد و یا تحت مدیریت آنها قرار بگیرد، به اشتراک بگذارد.
ما اطلاعات شخصی شما را با اشخاص و نهاد های تبلیغاتی ثالث به اشتراک نمی گذاریم.
اطلاعات شما در گراف

به محض ثبت نام در گراف از شما درخواست می گردد یک نام کاربری انتخاب نمایید. این نام کاربری در گراف نمایش داده می شود و عمومی است. کاربران دیگر تنها زمانی می توانند هویت شما را تشخیص دهند که نام کاربریتان را مرتبط با مشخصات شخصیتان انتخاب کرده باشید.

اگر از یک رایانه عمومی و یا مشترک در بازدید از گراف استفاده کنید، اطلاعات خاصی از شما مانند نام کاربری ممکن است در دسترس افرادی که پس از شما با آن رایانه کار کنند باشد. حصول اطمینان از حذف اطلاعات خصوصی در صورت استفاده از رایانه های عمومی و مشترک مسئولیت شماست.

 

دسترسی، بررسی و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید هر لحظه با ورود به حساب کاربریتان به بیشتر اطلاعات شخصیتان دسترسی داشته باشید، آنها را مرور کنید و در آنها تغییر ایجاد نمایید. اگرچه، ایجاد تغییر در برخی از مشخصات شخصیتان تنها با تماس با بخش “خدمات خریدار” امکان پذیر است. صحت این اطلاعات برای صدور صورتحساب و و تحویل کالا الزامی می باشد. شما باید در صورت ایجاد تغییرات در اطلاعات تان و یا نادرست بودن آنها بلافاصله آنها را تصحیح نمایید.

 

بسته شدن حساب کاربری

چنانچه حساب کاربری خود را ببندید گراف اطلاعات شخصیتان را به محض امکان و بسته به میزان فعالیت حساب کاربری و وفق مقررات از دید عموم مخفی می کند. گراف این اطلاعات را به منظور مطابقت با قانون، جلوگیری از کلاهبرداری، جمع آوری بدهی های باقیمانده، رفع مناقشات، رفع عیب، مشارکت در تحقیقات، اجرای ضوابط و شرایط گراف و دیگر اعمال مجاز قانونی حفظ می کند.

 

استفاده از کوکی ها در گراف

گراف از کوکی ها استفاده می کند. کوکی ها فایل های ذخیره شده در رایانه شما هستند که توانایی وصول به منظور مساعدت در شخصی سازی تجربه شما در استفاده از خدمات آنلاین را دارند. اطلاعات ذخیره شده در این فایل ها به عملکرد بهتر گراف کمک می کند. برای نمونه می توان از ذخیره کردن اولویت های شما در تنظیمات بصری و یا کنترل کردن توالی پنجره های بازشونده نام برد. شما می توانید از ذخیره سازی کوکی ها در رایانه تان با ایجاد تغییرات در تنظیمات مربوطه در مرورگر اینترنت تان جلوگیری نمایید. اگرچه، از کار انداختن این ویژگی ممکن است منجر به کاربری محدودتر گردد.

 

اقدامات امنیتی

حساب کاربری شما در گراف و اطلاعات موجود در آن توسط رمز ورود محافظت میگردند. لطفا توجه داشته باشید که اجازه ندارید رمز عبورتان را به دیگر افراد بدهید. گراف هیچ گاه در پست الکترونیکی و یا ارتباط تلفنی از شما درخواست رمز عبور نمیکند. لطفا به یاد داشته باشید هنگام خروج از گراف از حساب کاربری خود خارج شوید و پنجره مرورگر خود را ببندید. این امر در مورد استفاده از رایانه در محیط های عمومی اهمیت ویژه ای دارد. گراف مسئولیتی در قبال سوء استفاده از مشخصات ورود و حساب کاربری و رمز ورود نمی پذیرد.

گراف از داده ها به عنوان سرمایه ای با ارزش و لایق حفاظت بالا نگاه می کند. ما از اقدامات امنیتی به منظور حفاظت از اطلاعات شخصی شما در برابر دسترسی غیر مجاز و افشاء شدن استفاده می کنیم. اگرچه، با وجود تلاش فراوان ما به منظور حفاظت از اطلاعات شما، ما تضمین نمی کنیم، و شما نباید انتظار داشته باشید، که اطلاعات شخصی شما و یا ارتباطات خصوصیتان برای همیشه مخفی می مانند.

 

حفاظت در برابر خزنده وب و هرزنامه

گراف به شما اطمینان می دهداز آدرس ایمیل شما با رضایت صریح شما تنها در مقاصد بیان شده در ضوابط و شرایط استفاده کند. ما از ارسال یا فروش آدرس الکترونیکی شما به اشخاص و نهاد های ثالث خودداری میکنیم و از ثبت آن توسط هر نوع “خزنده وب” و “عنکبوت وب” با تمام توانمان جلوگیری می کنیم. چنانچه معتقدید ایمیلتان به این روش ها ثبت شده است، لطفا سریعا به ما از طریق ایمیلsupport@graphmedia.org اطلاع دهید.

 

 

توضیح کلی

گراف هر لحظه ممکن است با ارسال سند جدید حریم خصوصی کاربران در وبسایت این سند را تغییر دهد. گراف محق است در هر زمان بدون هشدار دادن به شما این سند را تغییر دهد. بدیهی است شما باید سند حریم خصوصی کاربران را با هر بار ورود به سایت برای دیدن تغییرات احتمای مرور کنید.

 

سوالی دارید؟

چنانچه پرسش یا پیشنهادی در زمینه سند حفظ حریم خصوصی کاربران دارید لطفا با آدرسsupport@graphmedia.org در میان بگذارید.